FAQ

Pripravili sme si pre vás zoznam najčastejšie sa kladených otázok.

Cena hry je 55 € pre 2 osoby, 60 € pre 3-5 osôb. Cenu však dokážete znížiť včasnou rezerváciou aspoň 24 hod. dopredu o 5 € a termínom počas pracovných dní pondelok až štvrtok o ďalších 5 €. Cenník a info o rezervácií nájdete tu.

Dĺžka hry samozrejme závisí od Vašej šikovnosti pri riešení úloh, avšak maximálne 90 minút.

Skôr ako k nám prídete je dôležité hru si rezervovať. Toto môžete vykonať telefonicky.  Náš escape room nájdete na adrese M. R. Štefánika 97, 010 01 Žilina. Odporúčame Vám prísť 10 až 15 minút pred časom vašej rezervácie.

V prípade, že prídete neskôr sa samozrejme môžete zúčastniť hry, avšak doba Vášho meškania bude odpočítaná zo stanoveného časového limitu, preto Vám odporúčame prísť 10 až 15 minút pred časom vašej rezervácie. V prípade Vášho meškania nemáte nárok na vrátenie alebo zníženie vstupného poplatku.

Na samotnú hru nebudete potrebovať nič špecifické. Všetky potrebné predmety sa už nachádzajú priamo v miestností. Samozrejme odporúčame pohodlné oblečenie a obuv. Samozrejme ak nosíte okuliare, alebo načúvacie zariadenie, tieto sa Vám budú pri hre isto hodiť.

Jednej hry sa môžu zúčastniť minimálne 2 a maximálne 5 hráči.

Samozrejme sa môžu hry zúčastniť aj deti od 7 rokov v doprovode rodiča.  Bez doprovodu rodiča deti od 15 rokov.

Áno, hru je možné darovať formou darčekového poukazu. Tieto si môžete objednať telefonicky na 0951 484 789, prípadne 0951 530 900, alebo emailom  na info@escapezilina.sk prípadne cez formulár.

Platiť môžete len v hotovosti, alebo darčekovým poukazom.

To vôbec nie je problém. Personál dokáže s Vami komunikovať i v anglickom jazyku.

V tomto prípade môžete hru 24 hodín vopred preložiť na iný voľný termín alebo zrušiť. Hru môžete preložiť alebo zrušiť telefonicky alebo mailom na info@escapezilina.sk.

Nemusíte sa báť, na riešenie našich úloh nepotrebujete špeciálne vedomosti. Samozrejme personál Vám vždy a ochotne poradí ako postupovať v riešení ak to bude nevyhnutné.
Aj my sme len ľudia a mohli sme sa pomýliť. Keďže neustále vylepšujeme nielen Náš web, preto Vás prosíme, aby ste nás o každej chybičke informovali buď telefonicky, emailom, prípadne pri osobnej návšteve.

Escape Game Žilina

17 hours 18 minutes ago

Lockdown 🔒⬇️ nám znova neumožní aby sme sa videli👀 v únikových hrách. Pochváľte sa v komentári🖊 ako trávite toto domáce väzenie. _________________________________ #escapegamezilina #escaperoomzilina #escapezilina #unikovahrazilina #unikovamiestnostzilina #unikovkazilina #escapegame #escaperoom

Escape Game Žilina

4 days 16 hours ago

Čoskoro ukončíme fázu výstavby a začneme fázu testovania nášho nového escape roomu, čím sa blížime do finále🏁. Pevne veríme, že sa nám ho podarí otvoriť do konca mesiaca🌛. Napíš🖊 nám

Escape Game Žilina

6 days 15 hours ago

Žilinská univerzita má veľmi šikovných študentov. Okrem nás👫 to dnes potvrdila aj táto partička. Aj napriek tomu, že to bola ich prvá skúsenosť s únikovou hrou, zanechali výborný dojem👍. Náše

Escape Game Žilina

6 days 17 hours ago

Ďalšia šikovná skupinka k nám pricestovala 🚙 z Oravy. Zaškolení v EscapePlan.sk, si aj naše múzeum⚜🗿🏛 najprv poriadne prezreli👀 a následne začali postupne odkrývať všetky jeho záhady🤫. Predviedli výbornú👍 hru🎮,

Escape Game Žilina

6 days 19 hours ago

Maminy dnes vzali svojich synov👩‍👦 zabaviť sa 🙂. Naše múzeum⚜🗿🏛 preskúmali🕵‍♀️ do posledného detailu🔎 a okrem toho ukázali, že sa vedia všetci výborne baviť. Hru ukončili pekným výsledným časom 🕰.