FAQ

Pripravili sme si pre vás zoznam najčastejšie sa kladených otázok.

Cena hry je 55 € pre 2 osoby, 60 € pre 3-5 osôb. Cenu však dokážete znížiť včasnou rezerváciou aspoň 24 hod. dopredu o 5 € a termínom počas pracovných dní pondelok až štvrtok o ďalších 5 €. Cenník a info o rezervácií nájdete tu.

Dĺžka hry samozrejme závisí od Vašej šikovnosti pri riešení úloh, avšak maximálne 90 minút.

Skôr ako k nám prídete je dôležité hru si rezervovať. Toto môžete vykonať telefonicky.  Náš escape room nájdete na adrese M. R. Štefánika 97, 010 01 Žilina. Odporúčame Vám prísť 10 až 15 minút pred časom vašej rezervácie.

V prípade, že prídete neskôr sa samozrejme môžete zúčastniť hry, avšak doba Vášho meškania bude odpočítaná zo stanoveného časového limitu, preto Vám odporúčame prísť 10 až 15 minút pred časom vašej rezervácie. V prípade Vášho meškania nemáte nárok na vrátenie alebo zníženie vstupného poplatku.

Na samotnú hru nebudete potrebovať nič špecifické. Všetky potrebné predmety sa už nachádzajú priamo v miestností. Samozrejme odporúčame pohodlné oblečenie a obuv. Samozrejme ak nosíte okuliare, alebo načúvacie zariadenie, tieto sa Vám budú pri hre isto hodiť.

Jednej hry sa môžu zúčastniť minimálne 2 a maximálne 5 hráči.

Samozrejme sa môžu hry zúčastniť aj deti od 7 rokov v doprovode rodiča.  Bez doprovodu rodiča deti od 15 rokov.

Áno, hru je možné darovať formou darčekového poukazu. Tieto si môžete objednať telefonicky na 0951 484 789, prípadne 0951 530 900, alebo emailom  na info@escapezilina.sk prípadne cez formulár.

Platiť môžete len v hotovosti, alebo darčekovým poukazom.

To vôbec nie je problém. Personál dokáže s Vami komunikovať i v anglickom jazyku.

V tomto prípade môžete hru 24 hodín vopred preložiť na iný voľný termín alebo zrušiť. Hru môžete preložiť alebo zrušiť telefonicky alebo mailom na info@escapezilina.sk.

Nemusíte sa báť, na riešenie našich úloh nepotrebujete špeciálne vedomosti. Samozrejme personál Vám vždy a ochotne poradí ako postupovať v riešení ak to bude nevyhnutné.
Aj my sme len ľudia a mohli sme sa pomýliť. Keďže neustále vylepšujeme nielen Náš web, preto Vás prosíme, aby ste nás o každej chybičke informovali buď telefonicky, emailom, prípadne pri osobnej návšteve.

Escape Game Žilina

4 days 23 hours ago

Chodíš na dovolenke hrávať escape roomy? Napíš nám do komentáru, skúsenosti, príhody, zážitky, kde sa Ti páčilo alebo ak nechodíš tak dôvod prečo. ______________________________________ #escapegamezilina #escaperoomzilina #unikovkazilina #escaperoom #escapegame #unikovahra

Escape Game Žilina

5 days 22 hours ago

Táto rodinka 👨‍👩‍👦‍👦 k nám dnes prišla bez toho, aby vedeli do čoho idú. Risk sa im vyplatil a užili si kopec zábavy 😀. Nato, že to bola ich prvá

Escape Game Žilina

1 week 21 hours ago

Po dlhšej prestávke je tu opäť pondelková hádanka 🙂 Všetky odpovede nám píšte do komentárov 🖊 Ak si chceš potrápiť svoju hlavu viac, rezervuj si u nás hru: ☎ 0951

Escape Game Žilina

1 week 2 days ago

Toto je prosím pekne rekordný tím 🏆 a to hneď s dvomi rekordami🎖🏅. Na preskúmanie nášho múzea potrebovali jedinú nápovedu(pre ortodoxných slovečinárov 👩‍🏫 pomôcku) a všetko to stihli za doposiaľ

Escape Game Žilina

1 week 3 days ago

Nuda? Nevieš čo máš robiť? Tak sa príď zabaviť do escape roomu! 🤩 Zarezervuj si svoju hru ☎ 0951530900 alebo nám napíš správu 📩 _______________________________ #escapegamezilina #escaperoomzilina #unikovkazilina #escapegame #escaperoom