FAQ

Pripravili sme si pre vás zoznam najčastejšie sa kladených otázok.

Cena hry je 55 € pre 2 osoby, 60 € pre 3-5 osôb. Cenu však dokážete znížiť včasnou rezerváciou aspoň 24 hod. dopredu o 5 € a termínom počas pracovných dní pondelok až štvrtok o ďalších 5 €. Cenník a info o rezervácií nájdete tu.

Dĺžka hry samozrejme závisí od Vašej šikovnosti pri riešení úloh, avšak maximálne 90 minút.

Skôr ako k nám prídete je dôležité hru si rezervovať. Toto môžete vykonať telefonicky.  Náš escape room nájdete na adrese M. R. Štefánika 97, 010 01 Žilina. Odporúčame Vám prísť 10 až 15 minút pred časom vašej rezervácie.

V prípade, že prídete neskôr sa samozrejme môžete zúčastniť hry, avšak doba Vášho meškania bude odpočítaná zo stanoveného časového limitu, preto Vám odporúčame prísť 10 až 15 minút pred časom vašej rezervácie. V prípade Vášho meškania nemáte nárok na vrátenie alebo zníženie vstupného poplatku.

Na samotnú hru nebudete potrebovať nič špecifické. Všetky potrebné predmety sa už nachádzajú priamo v miestností. Samozrejme odporúčame pohodlné oblečenie a obuv. Samozrejme ak nosíte okuliare, alebo načúvacie zariadenie, tieto sa Vám budú pri hre isto hodiť.

Jednej hry sa môžu zúčastniť minimálne 2 a maximálne 5 hráči.

Samozrejme sa môžu hry zúčastniť aj deti od 7 rokov v doprovode rodiča.  Bez doprovodu rodiča deti od 15 rokov.

Áno, hru je možné darovať formou darčekového poukazu. Tieto si môžete objednať telefonicky na 0951 484 789, prípadne 0951 530 900, alebo emailom  na info@escapezilina.sk prípadne cez formulár.

Platiť môžete len v hotovosti, alebo darčekovým poukazom.

To vôbec nie je problém. Personál dokáže s Vami komunikovať i v anglickom jazyku.

V tomto prípade môžete hru 24 hodín vopred preložiť na iný voľný termín alebo zrušiť. Hru môžete preložiť alebo zrušiť telefonicky alebo mailom na info@escapezilina.sk.

Nemusíte sa báť, na riešenie našich úloh nepotrebujete špeciálne vedomosti. Samozrejme personál Vám vždy a ochotne poradí ako postupovať v riešení ak to bude nevyhnutné.
Aj my sme len ľudia a mohli sme sa pomýliť. Keďže neustále vylepšujeme nielen Náš web, preto Vás prosíme, aby ste nás o každej chybičke informovali buď telefonicky, emailom, prípadne pri osobnej návšteve.

Escape Game Žilina

7 hours 49 minutes ago

Dnes preverili našu novú ⏪únikovku⏩ kamaráti 😎 z Postopach.sk - Escape Room Považská Bystrica. Ukážkovo sa vžili do svojich úloh, čo bolo vidieť na ich skvelom štarte👌. Poradili si hravo

Escape Game Žilina

1 day 8 hours ago

Po skvelej hre v našom múzeu ⚜🗿🏛, nás opäť navštívil až z Bratislavy tento šikovný párik 👫. Tentoraz vzali Kšeft v Double D a aj tu predviedli skvelú👌 a samostatnú

Escape Game Žilina

3 days 8 hours ago

Táto šikovná dvojica 👫 si vyskúšala hneď obe naše únikové hry. Najprv preskúmali všetky zákutia múzea⚜️🗿🏛 pričom sa im podarilo bez zaváhania odhaliť🕵️ všetky tajomstvá. Následne sa vžili do úlohy

Escape Game Žilina

4 days 14 hours ago

Včera večer nás navštívili naši kamaráti z GEG - Escape Games /Nautilus, Wizard, Bermuda/ . Ako prvý štvorčlenný tím preverili našu novú ⬅️únikovú➡️ hru 🎮. Kšeft v Double D zvládli

Escape Game Žilina is with Veronika Bútorová and Jaroslav Bútora.

6 days 6 hours ago

Toto sú prvé testovacie 💪 partie, ktoré sa zabavili v našej novej ⬅️únikovke➡️. Kšeft v Double D bola pre obe dvojice výzva. Trocha sa zapotili ale nakoniec úspešne👌 splnili svoju