FAQ

Pripravili sme si pre vás zoznam najčastejšie sa kladených otázok.

Cena hry je 55 € pre 2 osoby, 60 € pre 3-5 osôb. Cenu však dokážete znížiť včasnou rezerváciou aspoň 24 hod. dopredu o 5 €. Cenník a info o rezervácií nájdete tu.

Dĺžka hry samozrejme závisí od Vašej šikovnosti pri riešení úloh, avšak maximálne 70 minút.

Skôr ako k nám prídete je dôležité hru si rezervovať. Toto môžete vykonať telefonicky.  Náš escape room nájdete na adrese M. R. Štefánika 97, 010 01 Žilina. Odporúčame Vám prísť 5 minút pred časom vašej rezervácie.

V prípade, že prídete neskôr sa samozrejme môžete zúčastniť hry, avšak doba Vášho meškania bude odpočítaná zo stanoveného časového limitu, preto Vám odporúčame prísť 5 minút pred časom vašej rezervácie. V prípade Vášho meškania nemáte nárok na vrátenie alebo zníženie vstupného poplatku

Na samotnú hru nebudete potrebovať nič špecifické. Všetky potrebné predmety sa už nachádzajú priamo v miestností. Samozrejme odporúčame pohodlné oblečenie a obuv. Samozrejme ak nosíte okuliare, alebo načúvacie zariadenie, tieto sa Vám budú pri hre isto hodiť.

Jednej hry sa môžu zúčastniť minimálne 2 a maximálne 5 hráči. Za každého ďalšieho hráča je príplatok 12,- EUR. 

Samozrejme sa môžu hry zúčastniť aj deti od 7 rokov v doprovode rodiča.  Bez doprovodu rodiča deti od 15 rokov.

Áno, hru je možné darovať formou darčekového poukazu. Tieto si môžete objednať telefonicky na 0951 484 789, prípadne 0951 530 900, alebo emailom  na info@escapezilina.sk prípadne cez formulár.

Platiť môžete len v hotovosti, alebo darčekovým poukazom.

V tomto prípade môžete hru 24 hodín vopred preložiť na iný voľný termín alebo zrušiť. Hru môžete preložiť alebo zrušiť telefonicky alebo mailom na info@escapezilina.sk.

Nemusíte sa báť, na riešenie našich úloh nepotrebujete špeciálne vedomosti. Samozrejme personál Vám vždy a ochotne poradí ako postupovať v riešení ak to bude nevyhnutné.
Aj my sme len ľudia a mohli sme sa pomýliť. Keďže neustále vylepšujeme nielen Náš web, preto Vás prosíme, aby ste nás o každej chybičke informovali buď telefonicky, emailom, prípadne pri osobnej návšteve.

Escape Game Žilina

18 hours 42 minutes ago

Dnešný deň u nás zakončila skvelou hrou🎲 táto šikovná💪 partička. Ničím sa nenechali zastrašiť👻 a celé naše múzeum⚜️🏛 výborne preskúmali🕵‍♀️. Veľmi dobre si poradili s jednotlivými záhadami, ktoré na nich

Escape Game Žilina

20 hours 20 minutes ago

Dnes k nám zavítala táto mládež aby poriadne oslávili🥳 svoje narodeniny. Nezvyčajný kšeft💰, ktorý vzali od pána neznámeho👤 bol pre nich hračkou. V Double D to poriadne roztočili💃 a predviedli

Escape Game Žilina

22 hours 32 minutes ago

Pre svoje prvé skúsenosti z únikových hier si k nám dnes prišla táto šikovná💪 partia. Miestami sme mali pochybnosti🤔 o tom, že je to skutočne ich premiéra v únikovke. Záhady,

Escape Game Žilina

2 days 20 hours ago

Dnes nás navštívila aj táto šikovná partička. Svoje bohaté💰 skúsenosti prišli otestovať v našom múzeu⚜️🗿🏛. Celé ho najprv dôkladne preskúmali🕵‍♀️ a následne skvelo vyriešili všetky jeho záhady👻. Okrem výbornej nálady🙂

Escape Game Žilina

2 days 21 hours ago

Dnes sa k nám opäť vrátila táto dvojica👫 aby tentoraz pre neznámeho👤 pána ukoristili tajnú receptúru📜. V bare Double D🍸 sa rýchlo rozkukali a vrhli sa do naplnenia svojej misie.